ورود به سایت

شماره موبایل را وارد نمایید .

اولین ورود
کد تخفیف

پیشنهاد شگفت انگیز

گوگل پلی آمریکا

googleplay

گوگل پلی آمریکا 5 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 124,500 تومان

googleplay

گوگل پلی آمریکا 10 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 242,000 تومان

googleplay

گوگل پلی آمریکا 15 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 364,500 تومان

googleplay

گوگل پلی آمریکا 25 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 604,000 تومان

googleplay

گوگل پلی آمریکا 50 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 1,187,000 تومان

googleplay

گوگل پلی آمریکا 100 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 2,350,000 تومان

خرید گیفت کارت فروشگاه گوگل پلی ، Google Play

Google Play (یا Android Market) یا همون فروشگاه اندروید ،سرویس توزیع دیجیتالی است که توسط شرکت بزرگ آمریکایی Google LLC ساخته شده است.این سرویس به عنوان فروشگاه برنامه رسمی برای سیستم عامل Android عمل می کند، به کاربران اجازه می دهد تا برنامه های جدید یا مورد استفاده را با کیت یا موتور ساخت نرم افزار اندروید (SDK) را مرور و دانلود کنند .
Google Play یک فروشگاه بزرگ آنلاین برای خرید نرم افزار، بازی، فیلم، آهنگ و کتاب همچنین یک پخش کننده صوتی بر فضای Cloud یا ابری می باشد.

گیفت کارت گوگل پلی همانطور که از اسمش مشخص است کارت هدیه شرکت گوگل است که از این اعتبار مجازی برای هدیه دادن یا استفاده شخصی برای خرید در فروشگاه گوگل پلی Google Play Market استفاده می شود.
Google Play در تاریخ ۶ مارس ۲۰۱۲ تحت یک نام تجاری راه اندازی شد، با همکاری Android Market، Google Music و Google eBookstore نشانگر تغییر در استراتژی توزیع دیجیتال Google است.
Google Play Games یک سرویس آنلاین برای آندروید است که ویژگی های بازی چند نفره در زمان واقعی، ذخیره سازی Save های بازی ها یا اطلاعات بازی ها، تابلوهای اجتماعی و عمومی و Achivement هارا ارائه می دهد. این سرویس در کنفرانس توسعه دهندگان گوگل در تاریخ ۲۰۱۳ معرفی شد .
نکته قابل توجه برای کاربران ایرانی و مشکلاتی که در خرید گیفت کارت گوگل داشتند در سال ۲۰۱۳ حل شده و کلیه افرادی که از نسخه Market استفاده می کردند بصورت اتوماتیک به نسخه گوگل پلی، بروز رسانی شدند. در نهایت با لغو تحریم توسط گوگل استفاده از گیفت کارت پلی استور نیز بدون مشکل صورت می پذیرد؛ همچنین بروزرسانی “نرم افزار گوگل پلی سرویس” موجب نصب و راه اندازی راحت نرم افزارهای گوگل پلی می باشد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و امکانات پیشرفته در سرتاسر دنیا تمامی خرید ها ، سفارش ها ، دریافت و انتقال اطلاعات براساس دنیای مجازی انجام میشود و دیگر نیازی به حضوریافتن حضوریه ارباب رجوع یا افراد برای تاییده دریافت محصولاتشون یا سفارشاتشون نیست.
فروشگاه مجازی گوگل هم همانند فروشگاه آپل به این نتیجه رسید که باید حتما یک مارکت برای اراعه محصولات و بازی ها و …. داشته باشد .بنابراین فروشگاه مجازی Google Play را منتشر کردند.
جهت خرید گیفت کارت گوگل پلی آمریکا شما میتوانید کیف پول مجازی خودتونو شارژ کرده و از امکانات فروشگاه گوگل با بهترین قیمت ازسایت ما بهره ببرید وگیفت کارت گوگل پلی آمریکا را تهیه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

loading در حال پردازش