ورود به سایت

شماره موبایل را وارد نمایید .

اولین ورود
کد تخفیف

پیشنهاد شگفت انگیز

استیم والت های گلوبال دیگه اکانت های آرژانتین رو شارژ نمیکنه ، برای استفاده از گیف کارت های گلوبال درخواست تغییر ریجن ثبت کنید

استیم والت گلوبال

steam

استیم والت گلوبال 0.8 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 36,500 تومان

steam

استیم والت گلوبال 1.03 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 46,000 تومان

steam

استیم والت گلوبال 2.06 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 91,500 تومان

steam

استیم والت گلوبال 3.42 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 119,000 تومان

steam

استیم والت گلوبال 5.14 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 160,000 تومان

steam

استیم والت گلوبال 6.45 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 202,000 تومان

steam

استیم والت گلوبال 10.27 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 320,500 تومان

steam

استیم والت گلوبال 12.9 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 399,500 تومان

steam

استیم والت گلوبال 17.12 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 497,500 تومان

steam

استیم والت گلوبال 19.36 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 610,000 تومان

steam

استیم والت گلوبال 27.39 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 823,500 تومان

steam

استیم والت گلوبال 34.24 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 1,031,000 تومان

steam

استیم والت گلوبال 96.78 دلاری

وضعیت : موجود

قیمت : 2,867,000 تومان

خریدگیفت کارت Steam، استیم والت گلوبال

استیم یک پلتفرم ویژه نرم افزاری یا یک سایت بزرگ با سرور های عظیمی هستش که بر پایه سرگرمی و بازی های رایانه ای فعالیت میکند.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و امکانات پیشرفته در سرتاسر دنیا تمامی خرید ها ، سفارش ها ، دریافت و انتقال اطلاعات براساس دنیای مجازی انجام میشود و دیگر نیازی به حضوریافتن حضوریه ارباب رجوع یا افراد برای تاییده دریافت محصولاتشون یا سفارشاتشون نیست.
استیم یک شرکت بزرگ آمریکایی می باشد که همه روزه اطلاعات و تولید محتوای زیادی داخل سروری های این کمپانی بروز رسانی یا آپلود میشود که ۹۰% این اطلاعات راجع به سرگرمی و بازی های رایانه ای می باشد.
شرکت Valve که دارنده بازی های معروف از جمله Counter Strike می باشد، پشتیبان سیستم STEAM استیم است.

گیفت کارت استیم چیست؟

همانطور که قبلا گفتیم امروزه با پیشرفت تکنولوژی و امکانات پیشرفته در سرتاسر دنیا تمامی خرید ها ، سفارش ها ، دریافت و انتقال اطلاعات براساس دنیای مجازی انجام میشود.
استیم ولت مانند کیف پول مجازی شما می باشد که به شما اجازه خرید، سفارش و دریافت امکانات و بازی های داخل پلتفرم Steam را به واحد پولیه کشورتون را میدهد.
به یاد داشته باشید که اکثر بازی هایی که از سیستم گیفت کارت استیم ولت خریداری می شوند با نسخه های داخل بازار تفاوت دارند.
شرکت های بازی سازی همگی به صورت رسمی پلتفرم Steam را میشناسند و زمان عرضه بازی هاشون توی بازار به استیم متکی میشوند و اجازه میدهند شرکت استیم کارهای تبلیغات و معرفی بازی هاشون رو به صورت رسمی انجام دهد.

گیفت کارت گلوبال استیم ، استیم ولت Global چیست؟

استیم والت یا کیف پول مجازی داخل استیم یک واحد پولی دارد که بر اساس واحد پولیه کشورتون زمان ساخت حساب کاربریتون توی استیم مشخص میشود.استیم ولت ها یک مبلغی بر اساس قانون استیم با عنوان مالیات بر ارزش افزوده از شما دریافت میکنند که زمان خرید مبلغ بر اساس مبلغی که روی استیم ولت درج شده پرداخت میکنید اما زمانی که میخواید ازش استفاده کنید مقداری از مبلغش کاهش پیدا میکند که این مبلغ اون مالیاتی هستش که از حساب شما کسر میشود.

استیم ولت Global چه فرقی با استیم ولت معمولی میکند؟

اما استیم ولت های گلوبال که به معنی لغوی فارسی میشود استیم ولت های جهانی دیگر از شما مالیاتی زمان استفاده از کیف پولتون برای خرید بازی های داخل استیم کسر نمیکند. چون زمان خرید مبلغ مالیاتش روی گیفت کارت درج شده است.
فرقی نمی کند که واحد پولیه کشورتون برای کدوم کشور باشد ، چون زمانی که از گیفت کارت گلوبال استفاده میکنید به صورت اتوماتیک به واحد پولیه کشورتون تبدیل میشود و دیگر نیازی نیست که حتما گیفت کارت کشورتونو پیدا کنید.زیرا استیم ولت های گلوبال مشکل شما رو حل کرده و دیگر نیازی به مشکلات تهیه استیم ولت کشورتون ندارید.

 

loading در حال پردازشاستیم والت های گلوبال برای ریجن آرژانتین شارژ نمیشه، استیم والت های مخصوص ریجن آرژانتین رسید کلیک کنید