گیفکارت

گیفکارت

مهم ترین کاراکترهای فورتنایت

ما در این مقاله به شما کمک می کنیم با مهم ترین کاراکترهای فورتنایت آشنا شوید، همانطور که همه می دانید، بیش از ۱۰۰۰ پوسته در Fortnite وجود دارد و در برخی موارد، همه ما مورد علاقه خود را انتخاب می کنیم. از بچه گربه‌های سوار بر ربات‌های انسان‌شکل گرفته تا گروه مبارزان خیابانی که به جزیره می‌روند.

 

چند شخصیت فورتنایت در تمام دوران

 • پادشاه یخ

کاراکتر Ice King رهبر قله قطبی است که اولین بار پس از برخورد جزیره با کوه یخ وارد فصل هفتم شد. در ابتدا، او در اتاق های یخ زده قلعه یخی خواب بود اما با آب شدن یخ قله قطبی بیدار شد. پادشاه به این راضی نبود و می خواست تمام نقشه را پوشیده از برف نگه دارد. یکی از مهم ترین شخصیت های Fortnite در تمام دوران است.

 

 

پادشاه یخ

 

 

 • کاراکترهای فورتنایت: رانش

کاراکتر The Drift، یک هنرمند گرافیتی با یک راز است. Drift برای اولین بار در جزیره Fortnite در فصل یک فصل پنجم ظاهر شد. چند روز قبل از اینکه این Drift در سراسر جزیره و در دنیای واقعی ظاهر شود و Drift از یکی از آن‌ها عبور کرد. از نظر قانون، Drift اولین کسی است که ما او را می شناسیم که از واقعیت ما در اینجا روی زمین به دنیای چندگانه Fortnite سفر کرده است. برای خرید گیفت کارت فورتنایت به سایت مراجعه کنید.

در سال ۲۰۱۸، اشک‌های واقعیت دیدند که دور برگر از داخل بازی تا صحرای کالیفرنیا سر می‌زند و از آنجاست که Drift پس از برچسب زدن طلسم ناپدید شد، از آن زمان ماسک و لباس Drift تکامل یافته و آنها با یک گروه مرموز مرتبط شده‌اند. به عنوان Fix Clan شناخته می شود.

 

رانش

 

 • راز

راز مهمترین شخصیت بازی Fortnite است. در طول فصل ششم، جزیره در میان شکوفه های واقعیت پرتاب شد و بخشی از نقشه به دوران اولیه فرستاده شد. سپس آشکار شد که راز دارای تکه‌ای از انرژی است که رون‌هایی روی آن وجود دارد. او همچنین دارای طومارهای اتاق متعددی بود که یکی از آنها در واقع برای روشن شدن نیاز به قربانی لوپوس داشت.

 

راز

 

 • کاراکترهای فورتنایت: آریانا گرانده

آریانا گرانده، ستاره پاپ است که گفته است: من می دانم که برخی از مردم کمی ناراحت می شوند که شخصیت های غیر فورتنایت بخشی از قانون هستند، اما در این مورد، درست است که آریانا اینجا بود تا آواز بخواند تا در ابرها پرواز کند، او با یک چکش بزرگ به ما ضربه زد. برای تفریح ​​و ۱۰ دقیقه موسیقی برای تور ریفت.

 

آریانا گرانده

 

 • زندانی

زندانی زمانی در زیر دستبند های قلعه پادشاه یخی در قله قطبی متحد شد و ظاهراً سال ها در دام افتاده بود. در نیمه آخر فصل ۷، یخی که او در آن نگه داشته بود ذوب شده بود، بنابراین او را آزاد کرد. او رفت تا کلیدی پیدا کند تا او را از غل و زنجیر رها کند، سپس با آتش و کاسه‌ های آتش خود را گرم کرد.

 

زندانی

 

 • کاراکترهای فورتنایت: ملکه مکعب

ملکه کوبا جدیدترین شخصیتی است که در خط داستانی Fortnite قرار گرفته است. به دنبال حمله واقعیت فصل گذشته و کشتی مادری بالای سر ما، در نهایت توانستیم زنانی را ببینیم که می خواهند یک واقعیت را اجرا کنند. اولین کاری که ما او را دیدیم، له کردن یک پروانه شکاف بود. ما خیلی زود تاثیر او را بر خط داستانی می بینیم. حالا او فقط در یک حباب می نشیند و به آینده ای که کیوب تاون در اطرافش می سازد فکر می کند و هر چیزی که او در حال برنامه ریزی است به زودی به وقوع می پیوندد.

 

ملکه مکعب

 

 • تکینگی

زمانی که آتش جزیره را سوزاند و به سرعت به سمت جلو پریدیم و به آینده رسیدیم و همه چیز تغییر کرده بود.

این فصل تکینگی بود که در گذشته او را به طور خلاصه با کلاه خود در خرک دیده بودیم، اما اکنون دیگر پنهان نشده بود. تکینگی مجسمه خود را بسیار مغرور از شما نصب کرد. مشخص نیست که چرا مکانیک ساخته شده است، اما Fortnite به شدت القا کرد که تکینگی نیروی محرکه آن است.

او صفحه‌های بارگیری ساختمان و سبک‌های قفل‌شده‌ای را که به هر بخش از مکانیک ساخته شده مرتبط می‌شد تماشا کرد، سپس همه چیز مشخص شد روزی که بلعنده به نقطه صفر رسید.

ماشین سینگولاریتی تمام روز ما را نجات داد و از فروپاشی واقعیت جلوگیری کرد، مجسمه او به شمشیری تبدیل شد که برای کشتن این جانور طراحی شده بود و با غلبه بر ماشین بلعنده به فضا پرواز کرد تا دیگر دیده نشود.

 

تکینگی

 

 • کاراکترهای فورتنایت: دانشمند

دانشمند بازدیدکننده از بعد جایگزین و یکی از هفت نفر است. او به عنوان بخشی از طرح مهار نقطه صفر به جزیره آمد. Scientist پایگاه خود را در انبار خاکستری Dusty Depot تعمیر کرد و شروع به ایجاد Rift Beacons در داخل آن کرد. این ریفت بیکن ها در مکان های خاصی قرار می گیرند و به مکان های مختلف تبدیل می شوند. یکی از مهم ترین شخصیت های Fortnite در تمام دوران است.

 

دانشمند

 

 • میداس

میداس بر اساس اسطوره یونانی درباره پادشاهی به همین نام است که هر چیزی را که دست می‌کشید به طلا تبدیل می‌کرد. او می توانست از آهنگ شرلی باسی برای ۰۰۷: Goldfinger الهام بگیرد، که در مورد مردی است که توصیف می شود به دلیل عشقش به طلا، لمس Midas را دارد.

 

میداس

 

 • بتمن

بتمن یک شخصیت دوگانه در Fortnite است. تاثیر Dc بر روایت Fortnite را نمی توان نادیده گرفت. به ویژه یک مرد بیش از هر بتمن دیگری در داستان پیشرفت کرده است. مشکل این است که دو تا از آنها وجود دارد، زمانی که سری نقطه صفر بتمن فورتنایت شروع شد، بروس وین در شهر گاتهام به شکاف افتاد و به جزیره دوست داشتنی ما رسید و خیلی زود تمام خاطراتش را از دست داد و متوجه شد که به خاطرات نیاز ندارم زیرا احساسات بین حلقه‌ ها جابه‌جا می‌ شوند، بنابراین احساسات مهم هستند.

بزرگترین کارآگاه جهان از حکاکی روی کت و شلوار خود استفاده کرد تا در پایان هر حلقه، مختصات، نصیحت و سایر اطلاعات حیاتی را بدون حافظه خود به خود بدهد.

 

بتمن

 

 • کاراکترهای فورتنایت:  دکتر اسلون

دکتر اسلون  شخصیتی در داستان بتل رویال است. او یکی از اعضای The Imagined Order است. پیش از این، دکتر اسلون با نام رئیس جونزی شناخته می‌شد که اولین بار در فصل ۵ سینمایی فصل ۵ شنیده شد که به مامور جان جونز با تلفن دستور می‌دهد تا نقطه صفر را تثبیت کند و اجازه ندهد کسی از حلقه فرار کند. او به جونز هشدار می دهد که توجه هفت نفر را جلب نکند اما قبل از اینکه بتواند هشدار خود را تمام کند، او رفته است. یکی از مهم ترین شخصیت های Fortnite در تمام دوران است.

 

دکتر اسلون

 

ما در این مقاله سعی کردیم با مهم ترین کاراکترهای فورتنایت آشنا شوید، امیدواریم سودمند بوده باشیم.

ورود به سایت
ارسال پیامک تا دیگه ...

برای تایید واریزی شما ، شماره کارتی که باهاش واریز کردینو بصورت کامل در کادر زیر وارد کنید

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد

برای شارژ حساب به پشتیبانی پیام بدین

0
با نظر دادن ، به ما در بهتر شدن سایت کمک کنیدx
loading در حال پردازش
درحال بارگذاری ...